Kostely

Všechny kostely

Celá ČRKraje Diecéze Nejbližší kostely Seznam s podrobnostmiSeznam dle okresů

kaple sv. Stapina

Bakov nad Jizerou – Klokočka

kaple sv. Stapina

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Vavřince, Okrouhlice

Benešov

kostel sv. Vavřince, Okrouhlice

Počet bodů programu: 0

sbor ČCE

Beroun

sbor ČCE

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Ondřeje

Bezvěrov-Krašov

kostel sv. Ondřeje

Počet bodů programu: 1

kostel Nejsvětější Trojice

Bílý Potok

kostel Nejsvětější Trojice

Počet bodů programu: 0

dřevěný kostelík Husova sboru

Blansko

dřevěný kostelík Husova sboru

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Václava

Boršice

kostel sv. Václava

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Václava, hřbitov

Boseň

kostel sv. Václava, hřbitov

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Petra

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav – Brandýs nad Labem

kostel sv. Petra

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Michaela Archanděla

Branná

kostel sv. Michaela Archanděla

Počet bodů programu: 0

katedrála sv. Petra a Pavla

Brno

katedrála sv. Petra a Pavla

Počet bodů programu: 0

kostel Zvěstování Panny Marie

Brno-Tuřany

kostel Zvěstování Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Václava

Brno-Žabovřesky

kaple sv. Václava

Počet bodů programu: 0

kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů

Brno-Žabovřesky

kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Cyrila a Metoděje

Brno-Židenice

kostel sv. Cyrila a Metoděje

Počet bodů programu: 0

kaple Marie Matky Páně

Brťov-Jeneč

kaple Marie Matky Páně

Počet bodů programu: 0

kostel CČSH

Bruntál

kostel CČSH

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Vavřince, hřbitov

Březina

kostel sv. Vavřince, hřbitov

Počet bodů programu: 1

Bučovice

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Bartoloměje

Býchory

kostel sv. Bartoloměje

Počet bodů programu: 0

kaple Svaté Rodiny, kopec Paseka

Černá Hora

kaple Svaté Rodiny, kopec Paseka

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jakuba Staršího

Červený Kostelec

kostel sv. Jakuba Staršího

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Máří Magdalény

Česká Kamenice – Kerhartice

kostel sv. Máří Magdalény

Počet bodů programu: 0

evangelický kostel a.v. ČCE

Český Těšín – Rozvoj

evangelický kostel a.v. ČCE

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Františka Xaverského

Děčín-Bělá

kostel sv. Františka Xaverského

Počet bodů programu: 0

kostel Panny Marie

Děčín-Bynov

kostel Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel Sv. Františka z Assisi

Děčín-Podmokly

kostel Sv. Františka z Assisi

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Václava

Děčín-Rozbělesy

kostel sv. Václava

Počet bodů programu: 0

Desná

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

Dětřichov

kostel sv. Anny

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Václava, hřbitov

Dolní Krupá

kostel sv. Václava, hřbitov

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Martina

Dolní Újezd

kostel sv. Martina

Počet bodů programu: 0

kostel CČSH

Duchcov

kostel CČSH

Počet bodů programu: 5

kostel sv. Jana Křtitele ve Frýdku

Frýdek-Místek

kostel sv. Jana Křtitele ve Frýdku

Počet bodů programu: 0

Husův sbor Církve československé husitské

Hodonín

Husův sbor Církve československé husitské

Počet bodů programu: 0

kostel Navštívení Panny Marie

Horní Police

kostel Navštívení Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Anny

Horní Slavkov

kostel sv. Anny

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jiří

Horní Slavkov

kostel sv. Jiří

Počet bodů programu: 0

modlitebna sboru Českobratrské církve evangelické

Horní Slavkov

modlitebna sboru Českobratrské církve evangelické

Počet bodů programu: 0

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Hovorčovice

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Hradec Králové

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Pavla

Hradec Králové – Pouchov

kostel sv. Pavla

Počet bodů programu: 0

kostel Božského Srdce Páně

Hradec Králové – Pražské Předměstí

kostel Božského Srdce Páně

Počet bodů programu: 0

kostel Neposkvrněného početí Panny Marie

Hradec Králové – Slezské předměstí

kostel Neposkvrněného početí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Havla

Chlumec-Chlumec u Chabařovic

kostel sv. Havla

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Máří Magdalény

Chlumín

kostel sv. Máří Magdalény

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Chomutov

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Kateřiny

Chomutov

kostel sv. Kateřiny

Počet bodů programu: 0

Kostel svatého Ignáce z Loyoly

Chomutov

Kostel svatého Ignáce z Loyoly

Počet bodů programu: 0

kaple Husova sboru CČSH

Chyňava

kaple Husova sboru CČSH

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Anny

Jáchymov

kaple sv. Anny

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jáchyma

Jáchymov

kostel sv. Jáchyma

Počet bodů programu: 0

Sbor Krále Jiřího z Poděbrad

Jenišovice

Sbor Krále Jiřího z Poděbrad

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jana Nepomuckého

Jetřichovice

kostel sv. Jana Nepomuckého

Počet bodů programu: 0

kaple Panny Marie

Jílové-Děčínský Sněžník

kaple Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Josefa

Jimlín

kaple sv. Josefa

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Mikuláše

Jince

kostel sv. Mikuláše

Počet bodů programu: 0

kaple Nejsvětějšího srdce Ježíšova, klášter sv. Karla Boromejského

Jiříkov

kaple Nejsvětějšího srdce Ježíšova, klášter sv. Karla Boromejského

Počet bodů programu: 0

Jiříkov-Filipov

Bazilika minor Panny Marie Pomocnice křesťanů

Počet bodů programu: 0

Kadaň

děkanství při kostele Povýšení sv. Kříže

Počet bodů programu: 0

kaple Růžencového bratrstva

Kadaň

kaple Růžencového bratrstva

Počet bodů programu: 0

kostel Povýšení sv. Kříže

Kadaň

kostel Povýšení sv. Kříže

Počet bodů programu: 0

Kadaň

kostel Stětí sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel Svaté Rodiny

Kadaň

kostel Svaté Rodiny

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Františka z Assisi

Kamenice-Těptín

kostel sv. Františka z Assisi

Počet bodů programu: 0

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Kamenický Šenov

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Vavřince

Kamenický Šenov – Prácheň

kostel sv. Vavřince

Počet bodů programu: 0

kostel Narození Panny Marie

Kamýk nad Vltavou

kostel Narození Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel ČCE

Kladno

kostel ČCE

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Kladno

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Václava

Kladno-Rozdělov

kostel sv. Václava

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Mikuláše, Hnidousy

Kladno-Švermov

kostel sv. Mikuláše, Hnidousy

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie, sv. Benedikta a sv. Wolfganga

Kladruby

kostel Nanebevzetí Panny Marie, sv. Benedikta a sv. Wolfganga

Počet bodů programu: 0

kostel Narození Panny Marie

Klášter Hradiště nad Jizerou

kostel Narození Panny Marie

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Františka Serafinského

Kněžmost

kostel sv. Františka Serafinského

Počet bodů programu: 1

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Kněžmost-Solec

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 1

Českomoravská Fatima KOCLÍŘOV

Koclířov

Českomoravská Fatima KOCLÍŘOV

Počet bodů programu: 0

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Kořenov-Polubný

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

Kořenov-Příchovice

kostel sv. Víta

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Vavřince

Kostomlaty pod Milešovkou

kostel sv. Vavřince

Počet bodů programu: 0

Krásno

kostel sv. Kateřiny

Počet bodů programu: 0

kostel Všech svatých

Lázně Bělohrad

kostel Všech svatých

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jakuba

Ledce

kostel sv. Jakuba

Počet bodů programu: 0

kostel Povýšení sv. Kříže

Levín

kostel Povýšení sv. Kříže

Počet bodů programu: 0

kostel Nalezení svatého Kříže

Liberec

kostel Nalezení svatého Kříže

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Antonína Velikého

Liberec

kostel sv. Antonína Velikého

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Bonifáce

Liberec-Dolní Hanychov

kostel sv. Bonifáce

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jana Křtitele

Liberec-Rochlice

kostel sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Antonína Paduánského

Liberec-Ruprechtice

kostel sv. Antonína Paduánského

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Martina, hřbitov

Líbeznice

kostel sv. Martina, hřbitov

Počet bodů programu: 0

Libochovice

kostel Všech svatých

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jiří, hradiště

Libušín

kostel sv. Jiří, hradiště

Počet bodů programu: 0

kostel Nejsvětější Trojice

Litíč

kostel Nejsvětější Trojice

Počet bodů programu: 0

Litoměřice

kaple sv. Štěpána, hospic sv. Štěpána

Počet bodů programu: 0

Bratrská jednota baptistů

Litoměřice-Předměstí

Bratrská jednota baptistů

Počet bodů programu: 0

modlitebna Českobratrské církve evangelické

Litoměřice-Předměstí

modlitebna Českobratrské církve evangelické

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Václava

Loket

kostel sv. Václava

Počet bodů programu: 0

kostel Nejsvětější Trojice, hřbitov

Loukov

kostel Nejsvětější Trojice, hřbitov

Počet bodů programu: 1

Mírový kostel CČSH

Lovosice

Mírový kostel CČSH

Počet bodů programu: 0

Lužná

Husův sbor

Počet bodů programu: 0

sbor ČCE

Lysá nad Labem

sbor ČCE

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Anny

Malá Veleň – Jedlka

kostel sv. Anny

Počet bodů programu: 0

kostel Panny Marie Sedmibolestné

Manětín-Rabštejn nad Střelou

kostel Panny Marie Sedmibolestné

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Jakuba

Mnichovo Hradiště

kostel sv. Jakuba

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Apolináře

Modlany

kostel sv. Apolináře

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Mohelnice nad Jizerou

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 1

Neratovice

sbor CB

Počet bodů programu: 1

kostel Povýšení sv. Kříže, zámek

Nižbor

kostel Povýšení sv. Kříže, zámek

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Vavřince

Nová Hradečná

kostel sv. Vavřince

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Nový Bor

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Klimenta

Odolena Voda

kostel sv. Klimenta

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Petra a Pavla

Ohníč-Křemýž

kostel sv. Petra a Pavla

Počet bodů programu: 0

kaple Božího Těla

Olomouc

kaple Božího Těla

Počet bodů programu: 1

modlitebna Bratrské Jednoty baptistů

Olomouc

modlitebna Bratrské Jednoty baptistů

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Filipa a Jakuba

Olomouc-Nové Sady

kostel sv. Filipa a Jakuba

Počet bodů programu: 0

evangelický kostel SCEAV

Orlová-Město

evangelický kostel SCEAV

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Františka a Viktora

Ostrava-Hrušov

kostel sv. Františka a Viktora

Počet bodů programu: 0

Ostrava-Koblov

kaple

Počet bodů programu: 0

kostel Neposkvrněného početí Panny Marie

Ostrava-Přívoz

kostel Neposkvrněného početí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Ostrava-Třebovice

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel Svatého Ducha

Ostrava-Zábřeh

kostel Svatého Ducha

Počet bodů programu: 0

kostel Nejsvětější Trojice

Ostravice

kostel Nejsvětější Trojice

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Anny

Panenské Břežany

kaple sv. Anny

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Štěpána

Pavlíkov-Skřivaň

kostel sv. Štěpána

Počet bodů programu: 0

kostel Nejsvětější Trojice

Pec pod Sněžkou – Velká Úpa

kostel Nejsvětější Trojice

Počet bodů programu: 0

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Perálec

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Planá

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 3

kostel západního sboru ČCE

Plzeň

kostel západního sboru ČCE

Počet bodů programu: 0

kostelík U Ježíška

Plzeň

kostelík U Ježíška

Počet bodů programu: 6

kostel sv. Jana Nepomuckého

Plzeň-Bory

kostel sv. Jana Nepomuckého

Počet bodů programu: 0

kaple na Selské návsi

Plzeň-Černice

kaple na Selské návsi

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Martina a Prokopa

Plzeň-Lobzy

kostel sv. Martina a Prokopa

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Bartoloměje

Popovičky

kostel sv. Bartoloměje

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Máří Magdalény

Praha 1 – Holešovice

kaple sv. Máří Magdalény

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Benedikta

Praha 1 – Hradčany

kostel sv. Benedikta

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jana Nepomuckého

Praha 1 – Hradčany

kostel sv. Jana Nepomuckého

Počet bodů programu: 0

kostel Panny Marie Vítězné a sv. Antonína Paduánského (Pražské Jezulátko)

Praha 1 – Malá Strana

kostel Panny Marie Vítězné a sv. Antonína Paduánského (Pražské Jezulátko)

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Tomáše

Praha 1 – Malá Strana

kostel sv. Tomáše

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jindřicha a Kunhuty

Praha 1 – Nové Město

kostel sv. Jindřicha a Kunhuty

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Michala v Jirchářích

Praha 1 – Nové Město

kostel sv. Michala v Jirchářích

Počet bodů programu: 3

kostel sv. Vojtěcha

Praha 1 – Nové Město

kostel sv. Vojtěcha

Počet bodů programu: 0

chrám Matky Boží před Týnem

Praha 1 – Staré Město

chrám Matky Boží před Týnem

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Bartoloměje

Praha 1 – Staré Město

kostel sv. Bartoloměje

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Ducha

Praha 1 – Staré Město

kostel sv. Ducha

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Haštala

Praha 1 – Staré Město

kostel sv. Haštala

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Havla

Praha 1 – Staré Město

kostel sv. Havla

Počet bodů programu: 0

rotunda Nalezení sv. Kříže

Praha 1 – Staré Město

rotunda Nalezení sv. Kříže

Počet bodů programu: 0

kostel ECM

Praha 2 – Nové Město

kostel ECM

Počet bodů programu: 0

kostel Nejsvětější Trojice, Podskalí

Praha 2 – Nové Město

kostel Nejsvětější Trojice, Podskalí

Počet bodů programu: 0

kostel Panny Marie a sv. Jeronýma, sv. Cyrila a Metoděje, sv. Vojtěcha a Prokopa

Praha 2 – Nové Město

kostel Panny Marie a sv. Jeronýma, sv. Cyrila a Metoděje, sv. Vojtěcha a Prokopa

Počet bodů programu: 1

kostel ČCE

Praha 2 – Vinohrady

kostel ČCE

Počet bodů programu: 0

sbor CB

Praha 3 – Žižkov

sbor CB

Počet bodů programu: 0

kostel Panny Marie Královny míru

Praha 4 – Lhotka

kostel Panny Marie Královny míru

Počet bodů programu: 0

chrám sv. Michala, zahrada Kinských

Praha 5 – Smíchov

chrám sv. Michala, zahrada Kinských

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Gotharda

Praha 6 – Bubeneč

kostel sv. Gotharda

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Matěje

Praha 6 – Dejvice

kostel sv. Matěje

Počet bodů programu: 4

Husův sbor

Praha 7 – Holešovice

Husův sbor

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Antonína Paduánského

Praha 7 – Holešovice

kostel sv. Antonína Paduánského

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Klimenta

Praha 7 – Holešovice

kostel sv. Klimenta

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Cyrila a Metoděje

Praha 8 – Karlín

kostel sv. Cyrila a Metoděje

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Terezie od Dítěte Ježíše

Praha 8 – Kobylisy

kostel sv. Terezie od Dítěte Ježíše

Počet bodů programu: 0

kostel U Jákobova žebříku

Praha 8 – Kobylisy

kostel U Jákobova žebříku

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Vojtěcha

Praha 8 – Libeň

kostel sv. Vojtěcha

Počet bodů programu: 0

Husův sbor

Praha 10 – Vršovice

Husův sbor

Počet bodů programu: 0

kostel Milíče z Kroměříže

Praha 11 – Chodov

kostel Milíče z Kroměříže

Počet bodů programu: 0

kostel Panny Marie Vítězné, Bílá Hora

Praha 17 – Řepy

kostel Panny Marie Vítězné, Bílá Hora

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Remigia

Praha-Čakovice

kostel sv. Remigia

Počet bodů programu: 0

kostel Nejsvětější Trojice

Praha-Ďáblice

kostel Nejsvětější Trojice

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Praha-Klánovice

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Máří Magdalény

Praha-Přední Kopanina

kostel sv. Máří Magdalény

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Anny

Praha-Satalice

kaple sv. Anny

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Mikuláše

Proseč u Skutče

kostel sv. Mikuláše

Počet bodů programu: 0

kaple Cyrilometodějského gymnázia

Prostějov

kaple Cyrilometodějského gymnázia

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Anny

Prostějov

kaple sv. Anny

Počet bodů programu: 0

kostel Povýšení svatého Kříže

Prostějov

kostel Povýšení svatého Kříže

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Cyrila a Metoděje

Prostějov

kostel sv. Cyrila a Metoděje

Počet bodů programu: 0

modlitebna Českobratrské církve evangelické

Prostějov

modlitebna Českobratrské církve evangelické

Počet bodů programu: 0

modlitebna Sboru Církve bratrské

Prostějov

modlitebna Sboru Církve bratrské

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Petra a Pavla

Přerov-Penčice

kostel sv. Petra a Pavla

Počet bodů programu: 0

bazilika Nanebevzetí Panny Marie

Příbram II – Svatá Hora

bazilika Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

sbor Mistra Jakoubka ze Stříbra

Příbram VI – Březové Hory

sbor Mistra Jakoubka ze Stříbra

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Václava

Rašovice-Jindice

kostel sv. Václava

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie, Dolní Ročov

Ročov

kostel Nanebevzetí Panny Marie, Dolní Ročov

Počet bodů programu: 0

kostel Narození Panny Marie, Horní Ročov

Ročov

kostel Narození Panny Marie, Horní Ročov

Počet bodů programu: 0

kostel Cyrila a Metoděje (bývalá synagoga)

Rousínov

kostel Cyrila a Metoděje (bývalá synagoga)

Počet bodů programu: 0

děkanský kostel sv. Bartoloměje

Rumburk

děkanský kostel sv. Bartoloměje

Počet bodů programu: 1

Loretánská kaple Panny Marie a klášterní kostel sv. Vavřince

Rumburk

Loretánská kaple Panny Marie a klášterní kostel sv. Vavřince

Počet bodů programu: 0

Rýmařov

kaple Navštívení Panny Marie – V Lipkách

Počet bodů programu: 0

Rýmařov

kostel sv. Archanděla Michaela

Počet bodů programu: 0

Ryžoviště

kostel sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Mořice

Řevnice

kostel sv. Mořice

Počet bodů programu: 0

Sedlčany

kostel sv. Martina

Počet bodů programu: 0

Sbor Dr. Karla Farského

Semily-Podmoklice

Sbor Dr. Karla Farského

Počet bodů programu: 0

Semněvice

kostel sv. Jiří

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Bartoloměje, hřbitov

Sezemice

kostel sv. Bartoloměje, hřbitov

Počet bodů programu: 1

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Stará Ves nad Ondřejnicí

kostel Narození sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Marka

Strupčice-Sušany

kostel sv. Marka

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Vavřince

Stružnice-Jezvé

kostel sv. Vavřince

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jakuba Staršího

Světec

kostel sv. Jakuba Staršího

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Tachov

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 3

kostel sv. Petra a Pavla

Tanvald

kostel sv. Petra a Pavla

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Františka z Assisi

Tanvald-Šumburk nad Desnou

kostel sv. Františka z Assisi

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jana Křtitele

Teplice

kostel sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Alžběty Uherské

Teplice-Šanov

kostel sv. Alžběty Uherské

Počet bodů programu: 0

kostel Božského Srdce Páně

Teplice-Trnovany

kostel Božského Srdce Páně

Počet bodů programu: 0

Tuchoměřice

kostel sv. Víta

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Jana Nepomuckého, Valdštejn

Turnov

kaple sv. Jana Nepomuckého, Valdštejn

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Aloise

Uhlířské Janovice

kostel sv. Aloise

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jiljí

Uhlířské Janovice

kostel sv. Jiljí

Počet bodů programu: 0

sborový dům CB

Ústí nad Labem – Klíše

sborový dům CB

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Floriána

Ústí nad Labem – Krásné Březno

kostel sv. Floriána

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Prokopa

Útušice

kaple sv. Prokopa

Počet bodů programu: 0

kostel Povýšení sv. Kříže

Valašské Klobouky

kostel Povýšení sv. Kříže

Počet bodů programu: 0

Varnsdorf

kostel sv. Karla Boromejského

Počet bodů programu: 0

bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje

Velehrad

bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Martina

Velemín

kostel sv. Martina

Počet bodů programu: 0

Velemín-Boreč

kaple

Počet bodů programu: 0

Velim

evangelický kostel, hřbitov

Počet bodů programu: 0

Veliš

kostel sv. Josefa, hřbitov

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Václava

Velké Březno – Valtířov

kostel sv. Václava

Počet bodů programu: 0

zaniklá kaple Nejsvětějšího srdce Ježíšova, rodinná hrobka Chotků

Velké Březno – Valtířov

zaniklá kaple Nejsvětějšího srdce Ježíšova, rodinná hrobka Chotků

Počet bodů programu: 0

kaple sv. Floriána

Víceměřice

kaple sv. Floriána

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Michaela

Vrchoslavice

kostel sv. Michaela

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jakuba Většího

Vroutek

kostel sv. Jakuba Většího

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jana Křtitele

Vroutek

kostel sv. Jana Křtitele

Počet bodů programu: 0

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Vsetín

kostel Nanebevzetí Panny Marie

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Filipa a Jakuba

Všeň

kostel sv. Filipa a Jakuba

Počet bodů programu: 1

kostel sv. Vavřince

Vysoké Mýto

kostel sv. Vavřince

Počet bodů programu: 0

sbor Dr. Karla Farského CČSH

Vyškov

sbor Dr. Karla Farského CČSH

Počet bodů programu: 0

evangelický kostel

Zádveřice-Raková

evangelický kostel

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Petra a Pavla

Zlatníky-Hodkovice-Zlatníky

kostel sv. Petra a Pavla

Počet bodů programu: 0

kaple Kristova vzkříšení

Zlín-Štípa

kaple Kristova vzkříšení

Počet bodů programu: 0

kostel Narození Panny Marie

Zlín-Štípa

kostel Narození Panny Marie

Počet bodů programu: 0

starý gotický kostel

Zlín-Štípa

starý gotický kostel

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Bartoloměje

Žandov

kostel sv. Bartoloměje

Počet bodů programu: 0

kostel sv. Jakuba Staršího

Železný Brod

kostel sv. Jakuba Staršího

Počet bodů programu: 0